Emko Kombi Servisi

emco-servisi 

Emko kombi servisi firmamız satış sonrası olaşacak tüm arızalarınızı mobil ekiblerimizin desteği ile yerinde çözüyoruz. Emko Kombi Servis alanında yaygın servis ağı ile oldukca tecrübe sahibidir. Firmamız bu bağlamda 12 yıldır hizmet vermekte ve müşterilerimizin Emko kombi arızlarını başarı ile çözüme ulaştırmaktadır.

Firmamız Emko kombi servisileri olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bütün arızaları üstün arıza tespit yeteneğine sahip mobil ekibimizle Emko kombi servisi istanbul olarak yerinde çözüyoruz. Emko kombi teknik servis personelimiz eğitimli ve sertifika sahibidir.  

Emko Kombi Servisi müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır ve oluşan tüm arızaları çözerek müşterilerine rahatlığı ve konforu yaşatır. Ülkemizde Emko kombilerin servis hizmetini Baymak güvencesindedir.

 Servisimizin tamirini gerçekleştirmiş olduğu Emko kombiler 1 yıl işçilik ve parça garantilidir.

 

Emko Kombi Bakımı 

Emko Kombi bakımı yapılmayan kombiler problem çıkartmaya meyillidir. Kombi tesisatın zamanla oluşan kireç ve tortular kombinizin önemli parçaları olan eşanjör ve 3 yolu vana vb. parçaların çok çabuk arıza yapmasına neden olur. Bu parçaların maliyeti oldukça yüksektir. Bakımı yapılmayan kombilerde patlamalı yanmada olabilir bu tip durumlarla karşılaşmamak için kombi bakımınızı ihmal etmeyin ve Emko kombi bakımı zamanında yaptırın.

Emko kobinize bakım esnasında aşağıdaki işlemler yapılır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımını tamamladığımı Emko Kombiler sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam ederler. Emko kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile sizmüşterilerimize sağlıyoruz.

 

Emko Kombi Montajı 

Emko kombi montajı doğru yapılmadığında Emko kombi servis kombinizi garanti altına almaz ve kombinizin açılışını yapmaz. Bu yüzden müşterilerimiz için kombi montaj ücreti en uygun fiyata yapıyoruz. Montajı hatalı yapılan kombinizin önemli parçalarına zarar verebilirsiniz. Kombi montajı için Emko kombi servisleri çağırmak en doğru tercihtir. Eski kombinizi söküyor yerine yeni kombinizin montajını prefesyonel ekibimiz ile yapıyoruz. Emko Kombi Montaj ücretini en uygun servisimizden alabilirsiniz.

 

Emko Kombi Arızası

Emko kombi arızası yerinde ve süratle çözerek müşterilerimizi rahata kavuşturuyoruz. Siz çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın Emko kombi tamircisi mobil ekibimiz yönlendirilir. Müşteri memnuniyetiniz veya şikayetleriniz için çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Emko kombi servisi çağrımak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Baymak Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

kombiservisi