Bosch Kombi Servisi

bosch-kombi-servisi

 

Bosch Kombi Servisi ekibimiz üstün arıza çözme yetenekleri sayesinde müşterilerimizin arızalı kombilerini yerinde çözüyor. Bosh Kombi Servis kalite hizmet anlayışı eğitimli personel yapısı ile bosch kalitesinden ödün vermeden servis hizmeti sağlamaktadır. Bosch Kombi Servisleri müşteri memnuniyetine son derece önem verir. 

Firmamız tekniksyenleri belirli aralıklarla gelişen kombi teknolojileri eğitimine tabi tutulur ve yeni çıkan kombilerin arızalarını parçalarını yakından tanıma imkanı elde ederler. Servisimiz üstün hizmet anlayışı ile siz müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Firmamız onarımını tamaladığı bosch kombilere 1 yıl hem işcilik hemde parça garantisi veriyor. Bosch Kombi Servisi istanbul geneline hizmet vermektedir.

 

Bosch Yoğuşmalı Kombi Servisi

Firmamız Bosch yoğuşmalı kombi servisi olarak bütün yoğuşmalı kombilerin arızalarını ekip tecrübesindeki yeterlilikle çözer. Yoğuşmalı kombiler çok özel cihazlardır. Bosch Kombi Türkiye geçenyıl Buderus Kombi Türkiye ile birleşti. Bu birleşme sonucunda her iki firmada yoğuşmalı kombi teknolojilerini birleştirmiş oldu. Kısaca şuanki satışta olan Bosch ve Buderus yoğuşmalı kombiler iki firmanın ortak yapımıdır.

Bosch Yoğuşmalı Kombiler %103 yakıt verimi ile çalışırlar. Bir çok Avrupa Devleti  yoğuşmalı kombi kullanma zorunluğu getirmiştir. 

Biz yeni kombi alacak müşterilerimize yoğuşmalı kombi almalarını tavsiye ediyoruz.

 

Bosch Kombi Bakımı

Bakımı yapılmayan bosch kombilerin verimleri düşer  ve kısa zamanda arızaya sebebiyet verirler. Bakım esnasında yapılan işlemler aşağıdaki gibidir.

 

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Yukarıdaki işlemler yapıldıktan sonra kombinizi sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bosch Kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 

Bosch Kombi Montajı

Bosch Kombi Montaj Servisi personelimiz işinde tecrübelidir. Montajı Doğru yapılmayan Bosch Kombiler verimli çalışamazlar. Bu yüzden Kombinizin montajını işin ehli bosch kombi tamirisi yaptırırsanız sorun yaşamazsınız. Firmamız personeli kalite servis anlayışı ile bosch kombilerinizin montajını yapıp size çalışır halde teslim ediyor. Bosch Kombi Montajı ücreti en uygun firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

Bosch Kombi Arızası 

Bosch Kombi Arızası usta ekibimiz tarafından çok kısa sürede başarı ile çözülür. Bosch kombi arızalarındığında kombinizi kapatınız açık tutmayınız. Kombiniz açık kalırsa başka arızalara sebebiyet vere bilir.

 

Bosch Kombi Servisi Hizmeti almak istiyorsanız lütfen çağrı merkezimizi arayın.

Buderus Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

kombiservisi