Baxi Kombi Servisi

Baxi-kombi-servisi

Baxi kombi servisi firmamız satış sonrası olaşacak tüm arızalarınızı mobil ekiblerimizin desteği ile yerinde çözüyoruz. Baxi Kombi Servis alanında yaygın servis ağı ile oldukca tecrübe sahibidir. Firmamız bu bağlamda 12 yıldır hizmet vermekte ve müşterilerimizin baxi kombi arızlarını başarı ile çözüme ulaştırmaktadır.

Firmamız Baxi kombi servisileri olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bütün arızaları üstün arıza tespit yeteneğine sahip mobil ekibimizle baxi kombi servisi istanbul olarak yerinde çözüyoruz. Baxi kombi teknik servis personelimiz eğitimli ve sertifika sahibidir.  

Baxi Kombi Servisi müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır ve oluşan tüm arızaları çözerek müşterilerine rahatlığı ve konforu yaşatır. Ülkemizde baxi kombilerin servis hizmetini Baymak güvencesindedir.

 

Baxi Yoğuşmalı Kombi Servisi

Baxi yoğuşmalı kombi servisi yoğuşmalı kombileri büyük bir titizlikler tamir eder. Sizleri yoğuşma teknolojisinin ekonomisini ve konforunu yaşatır. Baxi yoğuşmalı kombiler  tam ve yarı yoğuşmalı olarak 2 çeşittir. 

Tam yoğuşma teknolojisine sahip kombiler %109 yakıt yakma verimi sayesinde avrupada bir çok avrupa devleti tarafından eski kombilerin tam yoğuşmalı kombiler ile değiştirilmesi zorunlu hale getirilmiştir. Tam yoğuşmalı kombiler üstün premix teknolojisini kullanırlar.

Yarı yoğuşmalı kombiler %103 yakıt verimi ile çalışırlar. 

 

Servisimizin tamirini gerçekleştirmiş olduğu baxi kombiler 1 yıl işçilik ve parça garantilidir.

 

Baxi Kombi Bakımı 

Baxi Kombi bakımı yapılmayan kombiler problem çıkartmaya meyillidir. Kombi tesisatın zamanla oluşan kireç ve tortular kombinizin önemli parçaları olan eşanjör ve 3 yolu vana vb. parçaların çok çabuk arıza yapmasına neden olur. Bu parçaların maliyeti oldukça yüksektir. Bakımı yapılmayan kombilerde patlamalı yanmada olabilir bu tip durumlarla karşılaşmamak için kombi bakımınızı ihmal etmeyin ve baxi kombi bakımı zamanında yaptırın.

Baxi kobinize bakım esnasında aşağıdaki işlemler yapılır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımını tamamladığımı Baxi Kombiler sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam ederler. Baxi kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile sizmüşterilerimize sağlıyoruz.

 

Baxi Kombi Montajı 

Baxi kombi montajı doğru yapılmadığında baxi kombi servis kombinizi garanti altına almaz ve kombinizin açılışını yapmaz. Bu yüzden müşterilerimiz için kombi montaj ücreti en uygun fiyata yapıyoruz. Montajı hatalı yapılan kombinizin önemli parçalarına zarar verebilirsiniz. Kombi montajı için baxi kombi servisleri çağırmak en doğru tercihtir. Eski kombinizi söküyor yerine yeni kombinizin montajını prefesyonel ekibimiz ile yapıyoruz. Baxi Kombi Montaj ücretini en uygun servisimizden alabilirsiniz.


 

Baxi Kombi Arızası

Baxi kombi arızası yerinde ve süratle çözerek müşterilerimizi rahata kavuşturuyoruz. Siz çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın baxi kombi tamircisi mobil ekibimiz yönlendirilir. Müşteri memnuniyetiniz veya şikayetleriniz için çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

 

Baxi kombi servisi çağrımak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Baymak Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

 

 

kombiservisi