Kombi Servisi

KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi satış sonrası oluşan arızaları büyük bir kararlılıkla çözüme ulaştırır. Servisimizin ekibi eğitimli güleryüzlü teknisyenlerimizden kuruludur. Servisimiz  vergiye tabidir,(internet üzerinden kaçak göçek iş yapan bir sürü firma vardır. Müşterilerimizin bun dikkatetmeleriniz rica ederiz. ) Firmamız Tarafından onarılan kombileriniz 1 yıl garanti altındadır.  Garanti takibini bigisayarlı otomasyon sistemimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz. Kombi Servisi İstanbul geneline hizmet götürür.

 

Servisimiz Kombinizde oluşabilecek ,

  • kombi sıcak su vermiyor
  • kombi su damlatıyor
  • kombi yaz konumunda petekler ısınıyor
  • kombi su ısıtmıyor
  • kombi çalışmıyor
  • kombi çalışıyor arızaya geçiyor

Vb. arızaların tamamını büyük bir ustalıkla çözerek sizi konfora kavuşturur. Personellerimiz işini büyük titizlikle yapar. Müşterilerini asla sıkıntıya düşürmez. Çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın mobil ekibimiz yönlendirilir. Servis ekibimiz size ulaştığında Kombinizi yerinde tamir etmeye çalışır yerinde onarılamayan cihazlar atölyemize alınır. Atöleymizde tamiri gerçekleştirilerek müşterilerimize teslim edilir. Atölyemiz Tse'ye uygundur. Kombi Servisi  7/24 Servis hizmeti verir.

 

Kombi Montajı

Kombi Montajı ciddi bir iştir. Uluslar arası koşullara ve İgdaş koşullarına uygun yapılmalıdır. Bu koşullara uymadan yapılan montajları igdaş kabul etmemekte ve kombi açılışınızı yapmamaktadır. Bu tip sıkıntıları yaşamamak için kombinizi uzman teknisyenlere kurdurmalısınız. Kombinizin kurulumundan itibaren servis teknisyenleri siz müşterilerimize 7/24 servis hizmeti sağlamaktadır.

Airfel Kombi Servisi sayfamızı ziyaret ettinizmi?

kombiservisi